0 546 782 39 83

Telefon: 0 546 782 39 83

+90 546 782 39 83

KONTEK TESİSAT; Konya tesisat ve tıkanıklık açma hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


İş ve yaşam alanlarında tesisatın kalitesi, işini bilen ustalarca yapılması önemlidir. Hatalı tesisatlar zaman içinde akıtma, patlama ve tıkanmaya sebep olurlar. Özellikle atık su tesisatında yanlış yere konulan dar dönüşler tesisatın çok çabuk tıkanmasına neden olur. Eline her boru anahtarı alan tesisatçı değildir.


Hizmetlerimizin İçinde; Tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, kanalizasyon açma, temiz su tesisatı, atık su tesisatı, baca temizleme, klozet tamiri, kalorifer petek temizliği ile diğer tesisat işleri yer almaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Tesisat ve tıkanık işleri acil müdahale gerektirir. Bu nedenle bizleri günün her saati arayabilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.


baca temizleme, kanalizasyon açma temizleme, lavabo açma temizleme, sıhhi tesisat, çeşmeci, kanalizasyon açma temizleme, petek temizleme, baca temizleme, tuvalet klozet açma temizleme, lavabo açma temizleme, sıhhi tesisat, çeşmeci, kalorifer petek temizleme, petek temizliği fiyatı fiyatları, baca temizliği fiyatı fiyatları, kanalizasyon tıkanıklığı açma temizleme fiyatı fiyatları, lavabo açma temizleme fiyatı fiyatları, çeşme tamiri,